nasza rodzina, krewni i znajomi - dawniej i dzisiaj

Poszukiwania osób, rodzin i rodów, Zasady tworzenia drzew rodowych, Wspomnienia, reportaże, relacje,


#1 2010-09-01 05:17:32

Carolina

Użytkownik

Punktów :   

Komorowski - wstyd i obciach. Co się dorwie do głosu to... gafa

Ja PRL sobie BARDZO CHWALĘ!!!!
Służba zdrowia była przynajmniej na medal.
Nie było rocznych kolejek do specjalisty, było wszystko za darmo! Dziś muszę za wszystko prawie płacić, czekam do endokrynologa już 8 miesięcy, a do listopada jeszcze trochę....A za gastroskopię muszę zapłacić 180 zł.....

Offline

#2 2010-09-01 05:24:46

Carolina

Użytkownik

Punktów :   

Re: Komorowski - wstyd i obciach. Co się dorwie do głosu to... gafa

ta, bo w PRLu nie było specjalistów, to i nie było kolejek. Nawet jak by byli to ludzie woleli stać w kolejce po jedzenie niż w kolejce żeby usłyszeć jacy to oni niezdrowi. Poza tym skąd możesz wiedzieć skoro w PRLu byłaś 20-30 lat młodsza niż teraz i nie chodziłaś co chwilę do lekarza? Ciekay jestem co by powiedzieli ludzie którzy wtedy w PRLu byli starsi i chorowali, a teraz już ich raczej nie ma... z resztą, nikt nie zatrzymuje (tak jak to było w PRLu że o wyjeździe za granice mogłaś pomarzyć), Białoruś, Kazachstan nie daleko, mozemy się zrzucic na bilet dla takich PRLowców jak Ty i wyjeżdżajcie stąd.

Offline

#3 2010-09-01 05:26:12

Carolina

Użytkownik

Punktów :   

Re: Komorowski - wstyd i obciach. Co się dorwie do głosu to... gafa

Moi rodzice byli starsi i chorowali. Do specjalisty szli od ręki. Dziś zarejestrowany i dziś przyjęty! Mój tata był kolejarzem i kolej miała swoją przychodnię, szpital i lekarstwa za darmo! Tak było we wszystkich ośrodkach i ze specjalistą stomatologiem włącznie.

W kolejce po jedzenie stało się gdy Solidarność zaczęła strajkować i przymusiła do tego robotników....

Zamiast pracować i wytwarzać to robotnicy bawili się w strajki i mieli za ten postój jeszcze płacone! NIE PRAWDĄ JEST, że cały PRL to kolejki i zdobywanie pożywienia!

Miałam wtedy 23 lata i pamiętam bardzo dużo.

NIE LUBIĘ KŁAMSTWA, które próbuje się wmawiać młodemu pokoleniu!

Za granicę MOGŁAM wyjeżdżać w każdej chwili ponieważ nie bawiłam się w politykę.

Pracowałam w dużym zakładzie pracy, który miał swoje ośrodki wczasowe za granicą.!

Obecnie nie jeżdżę za granice ponieważ mnie zwyczajnie nie stać! Pozdrawiam.

Offline

#4 2010-09-01 05:28:36

Carolina

Użytkownik

Punktów :   

Re: Komorowski - wstyd i obciach. Co się dorwie do głosu to... gafa

właśnie to bydle jest ojcem polskiego faszyzmu który pod rzadami nieuków pleni się z kosmiczną prędkością... wystarczy popatrzeć na te śmieci którzy znęcali sie nad obrońcami Krzyża i na reakcję policji i straży miejskiej... więcej dowodów na najpodlejszy polski faszyzm jaki obecnie mamy nie potrzeba


@


te 50% którzy nie głosowali wcale to uznaję że mają wszystko w poważaniu i ich to nie interesuje kto zostanie prezydentem, więc z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że Komorowskiego wybrała ponad połowa POLAKÓW, bo ci co nie idą głosować a potem tylko narzekają i chcieliby mieć gruszki na wierzbie to są ludzie po prostu z polskim obywatelstwem, nie POLACY.

Swoją drogą PiSowcy (nie partia, tylko ich wyborcy) są śmieszni. Jak Komorowski został prezydentem to wybrało go tylko 28% polaków, jak Kaczyński został to było że 'ponad połowa narodu' go wybrała. W internecie można trafić na wypowiedzi w stylu, cytuję,

'Kaczyński był prezydentem wszystkich polaków, a Komorowski nie jest moim prezydentem bo na niego nie głosowałam'... wypowiedz pewnej pani ok. 50lat.

Więc co, jak ja nie wybierałem Kaczyńskiego to on był moim prezydentem, ale jak Pani nie wybrała Komorowskiego to jej prezydentem mam rozumieć pozostaje ś.p. L.Kaczyński tak? Czy może Jarek? Czy wcale nie ma prezydenta? No jak nie ma to spoko, żeby potem nie było płaczu że ją zalało i prezydent ma pomóc. Niech idzie do Jarka, toć Bronek to nie jej prezydent. Na przykładzie tej pani można ukazać nastawienie wielu innych zagorzałych fanatyków PiS.

Offline

#5 2010-09-01 05:38:45

kresowiak

Użytkownik

Punktów :   

Re: Komorowski - wstyd i obciach. Co się dorwie do głosu to... gafa

na Kacyzńskiego jeszcze mniej głosowało. A ci, co nie idą do urn wyborczych, zgadzają się z decyzją większości. Najprawdopodobniej, ta reszta co nie głosowała oddałaby w takim samym stosunku swoje głosy, jak ci co głosowali. I gdyby tak nia siłę wszystkich zgonić, to większość Polaków głosowałoby na Komorowskiego.


@


Po pierwsze,znikoma większość opluwająca PIS go wybrała a po drugie bardzo szybko będziesz się jego wstydził.Jaki rząd taki kraj.A jaki to powiedział w chwili prawdy członek PO Drzewiecki.

@


Jak go oglądam to mam wrażenie że po objęciu prezydentury przemawia jak jakiś ksiądz - gdzie i u kogo on lekcje brał że gada jak naćpany? Nawiedzony kapłan miłości - he he. Takie to sztuczna aż się rzygać chce

Offline

#6 2010-09-01 05:41:10

kresowiak

Użytkownik

Punktów :   

Re: Komorowski - wstyd i obciach. Co się dorwie do głosu to... gafa

Głosy w dyskusji na ONET.PL



Wolę słyszeć te gafy w przemowach, niż podjudzanie ludzi przeciwko sobie, sianie nienawiści, wychwalenie i wywyższanie siebie, przypisywanie sobie i nieżyjącemu bratu nie swoich zasług i dokonań, zmienienie faktów historycznych oraz sianie propagandy sukcesu.
odpowiedz     
2010-09-01 04:46
~babcia
@
O BOZE wspolczuje moim prawnukom
ze beda wkuwac zaklamana historie mam nadzieje ze moze niektorzy historycy zapisza gdzies prawdziwa historie dla potomnych nie dosyc ze moje prawnuki beda musieli splacac TUSKOWE dlugi to jeszcze beda im wciskac ciemnote historyczna makabra
     
2010-09-01 04:46
~babcia

@

O BOZE wspolczuje moim prawnukom
ze beda wkuwac zaklamana historie mam nadzieje ze moze niektorzy historycy zapisza gdzies prawdziwa historie dla potomnych nie dosyc ze moje prawnuki beda musieli splacac TUSKOWE dlugi to jeszcze beda im wciskac ciemnote historyczna makabra     
2010-09-01 03:38
~wyrocznia

@


w przyszlym roku o tej pozre po PO pozostanie tylko smrod !
___________________________________________     

2010-09-01 04:20
~lecho

@


Odp.: w przyszlym roku o tej pozre po PO pozostanie tylko smrod !
Po roku to niestety z PiSu pozostanie smród, chyba że, znajdzie się odważny i wysadzi solidnego kopa w d... Jareczka i uratuje tą partię przed zgubą, bo partia sama w sobie nie jest zła.
     

2010-09-01 04:41
~kasia

@

Odp.: w przyszlym roku o tej pozre po PO pozostanie tylko smrod !
TOBIE TRZEBA ZASADZIĆ KOPA I PO-PAPRAŃCĄ
   
2010-09-01 04:45
~złodziej z PO

@


Odp.: w przyszlym roku o tej pozre po PO pozostanie tylko smrod !
podaj swój adres q-wo a zobaczysz jak smakuje zasadzony kop jełopie     
2010-09-01 04:40

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Przeprowadzki Warszawa Ciechocinek restauracje https://nortrans-przeprowadzki.pl/ skup aut serock